Stwórz unikalną eko-biżuterię na warsztatach EKOART w bibliotece!

Stwórz unikalną eko-biżuterię na warsztatach EKOART w bibliotece!

Wielbiciele twórczych zajęć z radością powitają kolejną edycję warsztatów z cyklu EKOART, które odbędą się w Wypożyczalni nr 69 na ulicy Kłosowej 6a. Już 12 marca, o godzinie 17:00, dzieci będą miały okazję zanurzyć się w świat eko-biżuterii, tworząc unikalne ozdoby z materiałów poddanych recyklingowi. To wyjątkowe wydarzenie otwiera przed młodymi uczestnikami możliwość rozwinięcia wyobraźni oraz nauki o zrównoważonym wykorzystaniu zasobów.

Twórcze Warsztaty dla Najmłodszych

Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku od 5 lat, które będą miały okazję zapoznać się z podstawami tworzenia biżuterii z materiałów wtórnych. Pod czujnym okiem doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystywać niepotrzebne przedmioty, by nadać im nowe życie w formie oryginalnych ozdób. Takie zajęcia nie tylko rozwijają kreatywność, ale również uczą dzieci poszanowania dla środowiska.

Jak Wziąć Udział?

Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne są wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać telefonicznie pod numerem (22) 676 59 00, poprzez e-mail na adres [email protected], lub osobiście odwiedzając bibliotekę. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć, by zapewnić sobie miejsce w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dlaczego Warto?

Udział w takich warsztatach to nie tylko szansa na dobrą zabawę, ale również na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy na temat ekologii. Dzięki takiej formie zajęć dzieci uczą się, jak ważne jest przetwarzanie odpadów i jak wiele można osiągnąć, wykorzystując wyobraźnię i chęć do działania. Warsztaty EKOART to odkrywanie ekologii przez sztukę i kształtowanie postaw proekologicznych od najmłodszych lat.

Źródło: facebook.com/bibliotekabialoleka