Świąteczne wibracje z Krzysztofem Kiljańskim – nie przegap koncertu 28 grudnia!

Świąteczne wibracje z Krzysztofem Kiljańskim – nie przegap koncertu 28 grudnia!

Krzysztof Kiljański wraz z zespołem wystąpi w naszym mieście tuż po świętach Bożego Narodzenia. Koncert odbędzie się 28 grudnia 2025 roku o godz. 18:00 w Auli CLXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Cz. Niemena. Wstęp jest wolny, lecz liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto pojawić się wcześniej, aby zapewnić sobie miejsce.

Świąteczne kolędy i światowe przeboje na żywo

Spotkanie z Krzysztofem Kiljańskim to propozycja dla tych, którzy chcą przedłużyć świąteczny nastrój. Artysta, szeroko ceniony za swój charakterystyczny głos i sceniczne wyczucie, przygotował program łączący tradycyjne polskie kolędy oraz znane utwory świąteczne z całego świata. Zaplanowane aranżacje wprowadzą nie tylko ciepło i elegancję, ale i muzyczną różnorodność, pozwalając każdemu odnaleźć coś dla siebie wśród świątecznych dźwięków.

Skład zespołu – lokalni i znani muzycy

Na scenie nie zabraknie wyjątkowych instrumentalistów:

  • Michał Bryndal – perkusja
  • Piotr Filipowicz – kontrabas
  • Rafał Karasiewicz – fortepian
  • Robert Murakowski – trąbka

Każdy z artystów to uznana postać na polskiej scenie muzycznej. Ich wspólne występy gwarantują nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale też niepowtarzalne połączenie brzmień, które na żywo nabierają wyjątkowej energii.

Dlaczego warto przyjść?

Tego typu wydarzenie stanowi doskonałą okazję, by spotkać się z sąsiadami, rodziną i znajomymi w niecodziennej, świątecznej atmosferze. Wspólne słuchanie muzyki w końcówce grudnia to sposób na chwilę odpoczynku po intensywnych przygotowaniach do świąt i refleksję nad minionym rokiem. Organizatorzy podkreślają, że koncert skierowany jest do wszystkich mieszkańców – zarówno młodszych, jak i starszych. Nie ma konieczności rezerwacji wejściówek, jednak liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sali, stąd zaleca się przybycie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Praktyczne wskazówki dla uczestników

  • Data i godzina: 28 grudnia 2025 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Aula CLXIII LO im. Cz. Niemena, ul.
  • Wstęp: Bezpłatny
  • Obowiązuje limit miejsc – decyduje kolejność przybycia
  • Wskazówka: Prośba o punktualność, ze względu na duże zainteresowanie

Podsumowanie – wspólne świętowanie na zakończenie roku

Dla mieszkańców to niepowtarzalna szansa, by spędzić grudniowy wieczór w towarzystwie znakomitych muzyków i poczuć świąteczną atmosferę na nowo. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, którzy chcą podarować sobie i najbliższym odrobinę muzycznej magii przed końcem roku.

Źródło: facebook.com/UDWesola