31 Finał WOŚP. Warszawa szykuje się do głównego koncertu

31 Finał WOŚP. Warszawa szykuje się do głównego koncertu

Za niecałe dwa tygodnie w Warszawie odbędzie się główny koncert 31 Finału WOŚP. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem walki z sepsą, a wolontariusze zbierają pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń do szybkiej diagnostyki zakażeń. Udział w akcji WOŚP bierze cała Polska, jednak główny koncert finałowy każdego roku odbywa się w Warszawie.

Warszawa przygotowuje scenę do koncertu WOŚP

Do 29 stycznia zostało jeszcze trochę czasu, ale Warszawa już rozpoczęła budowę sceny do koncertu WOŚP. W stolicy odbędzie się główny koncert, będący już tradycją. Finały WOŚP łączą całą Polskę, a Warszawa stanowi swego rodzaju centrum dowodzenia. W tym roku na koncercie w stolicy wystąpi 16 artystów, w tym znane zespoły. Swoją obecność potwierdzili między innymi: Mrozu, LemON i Sztywny Pal Azji.

Koncert odbędzie się na Placu Bankowym w niedzielę 29 stycznia. Pierwsi muzycy pojawią się na scenie już o 13:40. Ostatni koncert rozpocznie się o 21:40, gdy wystąpi zespół LemON. Tego dnia WOŚP będzie nadawać także z Placu Defilad, gdzie powstanie studio telewizyjne Orkiestry.