Muzyczne Lato na Żoliborzu: Sztuka i Dźwięki w Parku i na Placu

Muzyczne Lato na Żoliborzu: Sztuka i Dźwięki w Parku i na Placu

Nasze miasto zaprasza mieszkańców do udziału w serii wyjątkowych wydarzeń, które łączą w sobie muzykę i sztukę, tworząc niezapomniane letnie popołudnia pełne inspiracji i radości.

Francuskie Melodie w Parku Kaskada

27 czerwca 2026 roku to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu. W Parku Kaskada odbędzie się koncert wypełniony magią francuskiej muzyki. Występ zespołu La Vie en Rose, z niezapomnianym akordeonowym brzmieniem i wokalem, przeniesie uczestników w romantyczną atmosferę Paryża.

Latynoskie Dźwięki na Placu Joachima Lelewela

29 sierpnia 2026 roku Plac Joachima Lelewela stanie się areną dla południowoamerykańskich rytmów. O godzinie 16:00 rozpocznie się cykl artystycznych animacji, które zachęcą uczestników do kreatywnej zabawy. Na godzinę 17:00 zaplanowany jest koncert Sjelo Trio, które zaprezentuje połączenie skrzypiec, gitary, instrumentów perkusyjnych i wokalu, przybliżając kulturę Ameryki Łacińskiej.

Połączenie Sztuki i Muzyki

Te wydarzenia stanowią niepowtarzalną okazję do poznania muzyki z różnych stron świata. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach twórczych na świeżym powietrzu. W razie deszczu, wszystkie zajęcia zostaną przeniesione pod zadaszone przestrzenie, aby zapewnić komfort wszystkim obecnym.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tych letnich wydarzeniach, które oferują bogactwo muzycznych doznań i artystycznych inspiracji, tworząc przestrzeń do odkrywania nowych kultur i rozwijania kreatywności.

Źródło: facebook.com/udzoliborz