Gdzie wybrać się na zakupy w stolicy?

Gdzie wybrać się na zakupy w stolicy?

Zakupy w stolicy? Brzmi prestiżowo. Na pewno to jedno z marzeń każdej kobiety. Warszawa oferuje wiele takich miejsc. Tutaj znajdziemy na pewno światowe marki, ubrania od niszowych projektantów mody, czy outlety.

Każde miejsce jest dobre na zakupy

Do najbardziej popularnych miejsc oferujących ubrania ze znanych i lubianych sieciówek na pewno zaliczane są Złote Tarasy, Arkadia i Galeria Mokotowska.

W Warszawie zlokalizowane zostały także ulice modowe takie jak: Ulica Mokotowska, Mysia i Szpitalna. To właśnie tutaj możemy zaopatrzyć się w odzież i dodatki czy biżuterię pochodzące od znanych polskich projektantów.

W okolicach Placu Trzech Krzyży na pewno spotkamy się nie tylko z  odzieżą ekskluzywną, ale także z asortymentem wyposażenia wnętrz.

Dla wszystkich zwolenników okazji i promocji przygotowano także outlety. Tutaj z kolei zetkniemy się z końcówkami światowych kolekcji. Warto wybrać się do takiego outletu chociażby ze względu na to, że można zaoszczędzić pieniądze, a przy tym wyglądać modnie. Zdarza się znaleźć „modowe perełki”. Outlety nie są zlokalizowane  w ścisłym centrum miasta. Znajdują się w okolicy ulicy Annopol. Dojazd do nich to niecała godzina. W całym mieście można spotkać się z dość popularnymi w ostatnim czasie sklepami typu „second hand”. Są to ubrania z drugiej ręki. Wspólnym mianownikiem tego typu ubrań jest na pewno ich niezwykłość i jakość. Która z Pań nie chciałaby kupić torebki Prady za grosze?