Poszukiwania sprawcy wypadku drogowego w Małocicach

Poszukiwania sprawcy wypadku drogowego w Małocicach

Służby ścigają osobę, która jest odpowiedzialna za uderzenie 32-letniej pieszej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Do tego niefortunnego zdarzenia doszło w miejscowości Małocice, znajdującej się w powiecie nowodworskim. Informację tę przekazała starszy aspirant Joanna Wielocha, pełniąca funkcję rzeczniczki Przewodzącego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez służby policyjne, incydent miał miejsce około godziny 16:30 w czwartek. Nieznany sprawca, będący za kółkiem pojazdu, potrącił 32-letnią kobietę przechodzącą przez przeznaczone dla niej przejście dla pieszych i natychmiast opuścił miejsce zdarzenia – jak podała starsza asp. Wielocha.

Również dodała, że poszkodowana kobieta została natychmiast przetransportowana do jednego ze stołecznych szpitali. „W dalszym ciągu trwają intensywne działania mające na celu ustalenie tożsamości sprawcy tej kolizji. Na miejscu pracują również funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Nowym Dworze Mazowieckim wraz z technikiem kryminalistyki” – powiedziała. Policja prowadzi również rozmowy z potencjalnymi świadkami tego zdarzenia.