Świąteczne iluminacje w Warszawie już w ten weekend!

Świąteczne iluminacje w Warszawie już w ten weekend!

Stęskniliście się za świątecznym klimatem? Już niedługo będziecie mogli nacieszyć oczy świąteczną iluminacją. Światełka pojawią się w Warszawie w ten weekend. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 3 grudnia o 19:00. Światełka rozbłysną na Starym Mieście i Trakcie Królewskim.

Warszawa rozpoczyna odliczanie do świąt

Mimo kryzysu energetycznego mieszkańcy Warszawy mogą liczyć na piękne iluminacje świąteczne. To fantastyczny symbol, który ogrzewa serca! Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski co prawda zdecydował, że lampki będą świecić krócej, ale z pewnością nikomu nie zepsuje to dobrej zabawy. Warto podkreślić, że świąteczne światełka już dawno wyposażono w energooszczędne lampki LED. Dzięki temu Warszawiacy i turyści już za chwilę będą mogli cieszyć oczy przepiękną iluminacją.

Głównym elementem dekoracji świątecznych w Warszawie jest choinka na Placu Zamkowym. W tym roku także jej nie zabraknie. Światełkami rozbłyśnie także Nowy Świat, Stare Miasto i Trakt Królewski. Spacerujący będą mogli robić sobie zdjęcia w wielkich świątecznych dekoracjach w postaci prezentów, bombek i pojazdów świętego Mikołaja.