Z jaką firmą organizować eventy w Warszawie?

Z jaką firmą organizować eventy w Warszawie?

Warszawa jest nie tylko oficjalną, ale także eventową stolicą Polski. Wszystkie największe wydarzenia firmowe, korporacyjne, bankiety, prezentacje i pokazy odbywają się właśnie tutaj. Przedsięwzięcia z każdego możliwego gatunku odbywają się tu wiele razy każdego dnia. To wszystko sprawia, że agencje i podmioty zajmujące się tą branżą wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak w każdej dziedzinie biznesu, także tutaj trafić można na prawdziwe perełki – przedsiębiorców z doświadczeniem, zapleczem i umiejętnościami. Niestety, prawa wolnego rynku sprawiają także, że do gry wchodzą niepoważni gracze bez stażu, znajomości i wiedzy o branży. Wbrew pozorom niełatwo jest znaleźć tych najodpowiedniejszych. Która agencja eventowa sprawdza się w stolicy najlepiej? Komu zaufać i dlaczego? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Doświadczenia nie da się kupić

Doświadczenie to najważniejsza cecha każdego biznesu, ponieważ nie da zdobyć się jej pieniędzmi, a jedynie zapłatą najdroższą walutą na świecie – czasem. Umiejętności zdobywane przez długie lata, potknięcia, niepowodzenia, nauczki a także sukcesy, nagrody i prestiż – to wszystko składa się na doświadczenie, którego młode i początkujące firmy mogą jedynie pozazdrościć. Konferencje na kilkaset osób, impreza firmowa w pięciogwiazdkowym hotelu czy olimpiada firmowa organizowana na świeżym powietrzu – to wyzwania, którym niedoświadczone podmioty mogą sobie nie poradzić. Wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu bawić, edukować czy integrować pracowników Warszawa najczęściej zleca firmie Argentum Event, czyli marce, której na stołecznym rynku przedstawiać nie trzeba. Być może czytelnicy mieli nadzieje na bardziej zaskakującą odpowiedź niż najbardziej oczywista, jednak to właśnie Argentum Event spełnia wszelkie kryteria poważnego, doświadczonego i wyspecjalizowanego event managmentu.

Znam kogoś, kto zna kogoś…

Nie wystarczy założyć firmy, otrzymać numer VAT by od tej pory być poważanym i „ogarniętym” event managerem. Znajomości i poczta pantoflowa to czynniki, które decydują o tym, czy dostaniemy dane zlecenie czy nie. Wspomniana wyżej firma niejednokrotnie wykazała, że ma jedno i drugie. Duże koncerty, na które Argentum dostarczało całe zaplecze (począwszy od mikrofonów na gigantycznych głośnikach skończywszy), czy kameralne, studyjne spotkania z celebrytami i ciekawymi ludźmi organizowane w specjalnie wygłuszonych pomieszczeniach do audycji radiowych. Skąd wziąć takie studio na dzień przed imprezą? U kogo załatwić nagłośnienie na duży koncert? Kto powierzy nam swój sprzęt, jeśli nas nie zna? No właśnie. Początkujące lub niedoświadczone firmy stają przed tego rodzaju dylematami i zazwyczaj na tym kończy się ich walka o dane zlecenie.

Portfolio prawdę Ci powie

Firmy, które oszukują w swoich portfolio szybko wychodzą na powierzchnię i są dyskredytowane niemal natychmiastowo. Toteż łatwo sobie wyobrazić, że wachlarz zorganizowanych imprez, lista zadowolonych klientów to bardzo poważny dowód dotychczasowej działalności danego podmiotu.

Argentum może pochwalić się dziesiątkami imprez tematycznych dla pracowników firm, niezliczoną ilością warsztatów i konferencji. Lista firm, które zachwalają tę firmę, a także prestiż tych firm mówi sam za siebie. Pracownicy zdają się nie popełniać błędów, uczyć każdego dnia i zwyczajnie traktować swój zawód z pasją. Nie ma tu przypadkowych ludzi udających zainteresowanych reklamą czy marketingiem – mamy tu twardy sztab zawodowców i ekspertów w swoich dziedzinach. Dlatego też odpowiedź na pytanie o najlepszą agencję eventową w Warszawie jest dość standardowa, ale pewna i oparta na solidnych podstawach.