Bocheński jako kandydat PiS na prezydenta Warszawy zapowiada dynamiczny rozwój miasta

Bocheński jako kandydat PiS na prezydenta Warszawy zapowiada dynamiczny rozwój miasta

W sobotę Tobiasz Bocheński, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość w nadchodzących wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Warszawy, przedstawił swoją wizję stolicy, określając ją jako miejsce pełne ambicji, różnorodności oraz dynamicznie się rozwijające.

Powołując się na oficjalne ogłoszenie prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, potwierdzono w ten weekend, że to właśnie Tobiasz Bocheński będzie ubiegał się o urząd prezydenta Warszawy z ramienia tej partii.

Podczas sobotniej konwencji partyjnej PiS w Warszawie, Bocheński podkreślił, że zgromadzeni są tam z jednego powodu – silnego przekonania, że przyszłość polskiej stolicy będzie niosła ze sobą sukces i nadzieję. „Zgromadziliśmy się tutaj dzisiaj, ponieważ pragniemy jej rozwoju. Jest nas tutaj wszyscy, gdyż marzymy o tym, aby Warszawa z roku na rok stawała się miejscem coraz lepszym, bardziej komfortowym i nowoczesnym” – podkreślił.

Przedstawiając swoje marzenia i wizje na przyszłość stolicy, Bocheński nazwał Warszawę miastem niepokornym. „To miejsce, którego mieszkańcy nigdy nie ugięli się pod presją zewnętrzną. Zawsze potrafili bronić swoich wartości, wzbogacając tym samym polską kulturę i dziedzictwo” – dodał.

Bocheński opisał Warszawę jako miasto ambitne, pełne różnorodności i dynamicznie rozwijające się. Wśród jej mieszkańców wymienił powstańców warszawskich, biznesmenów, artystów, intelektualistów czy hipsterów. „To miasto elitarne i robotnicze zarazem” – podkreślił.

„Warszawa musi być skierowana na ścieżkę rozwoju i dobrobytu. To nasze największe wyzwanie na przyszłość, a my żyjemy w czasach pełnych trudności i zagrożeń. Na każdym etapie musimy pokonywać nowe kryzysy i stawić czoła kolejnym wyzwaniom” – zakończył Tobiasz Bocheński.