Poznaj instagramowe miejsca Warszawy

Poznaj instagramowe miejsca Warszawy

W dzisiejszym świecie bardzo popularny stał się Instagram. Dzięki określonym hastagom możemy oznaczać dzień tygodnia, nasz nastrój, książki jakie czytamy, filmy jakie oglądamy. Nie może tu także zabraknąć miejsc, które odwiedzamy.

Jakie instagramowe i najczęściej fotografowane miejsca znajdziecie w stolicy?

Najpopularniejszym ponadczasowym miejscem z pewnością będzie Pałac Kultury i Nauki. Jednak na samym pałacu Warszawa się nie kończy. Są inne równie urokliwe miejsca.

Jakie to miejsca?

Na pewno budynek należący do Politechniki Warszawskiej, Muzeum Historii Żydów Polskich, Most Gdański, Łazienki Królewskie, Muzeum Neonów, Hala Koszyki, Rynek Starego Miasta, Ogród na dachu BUW. Popularne są również punkty widokowe.

Możemy zrobić piękne zdjęcie w jednym z wyżej wymienionych miejsc i wstawić je na swój Instagram, oznaczając je hastagiem #DiscoverWarsaw. Dzięki temu nasze zdjęcie może trafić do rankingu najciekawszych zdjęć. Jedno jest pewne: Podniesie się na pewno oglądalność naszego Instagrama, gdyż zdjęcia znajdujące się pod wspomnianym hastagiem mają bardzo dużo wyświetleń każdego dnia.