Straszna kolizja dwóch autobusów w Warszawie – dwójka osób trafiła do szpitala

Straszna kolizja dwóch autobusów w Warszawie – dwójka osób trafiła do szpitala

Niespodziewane i niebezpieczne zderzenie między dwoma autobusami miało miejsce rano na warszawskim obszarze Pragi. Tragiczny incydent zdarzył się, gdy jeden z autobusów komunikacji miejskiej próbował skręcić w lewo, ignorując prawo jazdy autokaru. Nieszczęsny kierowca autokaru kontynuował swoją trasę prosto. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala na dalsze leczenie.

Konkretnie, zdarzenie miało miejsce o 6:53 rano, podczas manewru skrętu autobusu miejskiego w lewo, podczas gdy kierowca autokaru utrzymywał swój kurs prosto. Biuro prasowe policji w Warszawie poinformowało, że śledczy są w trakcie ustalania okoliczności prowadzących do tego niefortunnego zdarzenia.

Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji potwierdziło, że obaj kierowcy autobusów zaangażowanych w ten niebezpieczny wypadek byli trzeźwi. Niestety, zostali oni obaj poszkodowani i wymagali natychmiastowego przewiezienia do szpitala. Aktualny stan ich zdrowia nie jest jeszcze znany, jak podała policja.

Rzecznicy prasowi nie ujawnili informacji na temat liczby pasażerów obecnych w autobusach w chwili kolizji, jednak zapewniają, że żaden z nich prawdopodobnie nie odniósł obrażeń.

Około godziny 8 rano personel był jeszcze w trakcie usuwania skutków zderzenia i odblokowywania skrzyżowania, które zostało sparaliżowane przez ten wypadek.