Centrum Nauki Kopernik- miejsce dla każdego

Centrum Nauki Kopernik- miejsce dla każdego

Chcesz poczuć się jak naukowiec? Przeprowadzić doświadczenie chemiczne lub eksperymenty różnego typu? Odwiedź Centrum Nauki Kopernik. To miejsce powstało z myślą o dużych i małych. Każdy „naukowiec” znajdzie tu bez wątpienia coś dla siebie. Dobra zabawa? gwarantowana.

Obiekt ten powstał jako budynek rozrywki rodzinnej. Podzielony został na kilka tematycznych kategorii. W galerii „Generacja” dowiesz się o różnych rzeczach, które dzieją się w Twojej głowie, a z których często nie zdajesz sobie sprawy. Jednym słowem bardziej poznasz siebie. Teatr Wysokich Napięć przygotował dla Ciebie elektryzujące spektakle. Zostaniesz podłączony do prądu. Jeśli chcesz poczuć się jak współtwórca i budowniczy koniecznie zajrzyj do Majsterni.

Chcesz wystąpić w spektaklu? Nic prostszego możesz udać się do Teatru Robotycznego. W ofercie Centrum znajdziemy również Planetarium Niebo Kopernika. To właśnie tutaj możesz odbyć podróż życia, nie przechodząc odprawy lotniskowej. Taka podróż z pewnością przeniesie Cię w odległe zakątki kosmosu, lub pozwoli zobaczyć Drogę Mleczną.