Chcesz sprzedać lub wynająć w Warszawie? Wynajmij dobre biuro nieruchomości!

Chcesz sprzedać lub wynająć w Warszawie? Wynajmij dobre biuro nieruchomości!

Rynek nieruchomości bywa wymagający. Aby sprzedać mieszkanie powinieneś mieć minimum wiedzy na temat „jak to wszystko działa”. Jeśli mas nieruchomość warto skorzystać z usług pośrednika nieruchomości, który pomoże ci korzystnie i bezpiecznie sprzedaż posiadane domy czy mieszkania. Taka agencja nieruchomości zajmując się właśnie nieruchomościami na co dzień, dysponuje ogromem doświadczenia, którego zazwyczaj brakuje każdemu z nas. Skorzystanie z odpowiedniego biura nieruchomości pozwoli ci nie martwić się szczegółami. To biuro nieruchomości kontaktuje się z klientem, negocjuje cenę, sprawdza wszystkie niezbędne dokumenty, a także pomaga w formalnościach kredytowych. Jakie jednak agencje nieruchomości są godne polecenia w Warszawie? Takie, które mają pełen nowatorski plan działań!

Warszawski rynek nieruchomości – charakterystyka

Na standardowym rynku nieruchomości, znajdziesz wiele ofert tj. wynajem, oferty nieruchomości działek, lokale do wynajęcia, oferty sprzedaży mieszkań. W Warszawie rynek ten jest dość szczególny. Co dokładnie go charakteryzuje?

Warszawa jest ogromnym miastem z dużą liczbą mieszkańców. Stanowi ośrodek kulturalny, gospodarczy i polityczny. Jest to rynek rozwijający się i atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów. Dzięki temu powstają tu nowoczesne osiedla w wysokim standardzie. Do dzielnic, które ostatnio rozwijają się najszybciej należą tu Białołęka i Mokotów. Tutaj znajdziesz zarówno oferty z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

W roku 2021 przeciętne ceny za m2 oscylowały w kwocie 11,5tys zł. Najczęściej wybierano tu metraże ok 52m2.

Wysoka inflacja i koronawirus sprawiły, że ceny mieszkań systematycznie idą w górę, dlatego specjaliści spodziewają się, że działki, które teraz są do kupienia, niedługo się wyczerpią, co zwiększy zainteresowanie ich kupnem. Do tego więcej osób szuka mieszkań na obrzeżach.

Jeśli chcesz zatem sprzedać nieruchomość, dobrym wyborem będzie skorzystanie z biur nieruchomości.

Profesjonalna obsługa w 4 krokach

Pośrednicy nieruchomości to specjaliści w wielu dziedzinach, także marketingu. Jeśli chcesz wiedzieć jakie biuro nieruchomości z Warszawy wybrać do efektywnej sprzedaży swojego domu czy mieszkania to szczerze polecam usługi We Do Estate.

Cały proces sprzedaży opieramy na czterech prostych krokach. Po pierwsze, wyceniamy twoją nieruchomość, określając najwyższą możliwą wartość do uzyskania. Korzystamy przy tym z usług rzeczoznawców, weryfikujemy ceny transakcyjne z urzędów, a także opieramy się o własną wiedzę dotyczącą poszczególnych dzielnic miasta i ich rynku nieruchomości.

Po drugie, wiemy jak waży jest marketing i dotarcie do klienta. Dlatego też robimy profesjonalne zdjęcia mieszkania, z uwzględnieniem zwłaszcza jego atutów, robimy wizualizacje i spacery 360 stopni. Stawiamy na jak największy zasięg ogłoszenia, publikując je na 16 portalach nieruchomości, w mediach społecznościowych oraz docierając do 400 agencji nieruchomości w Warszawie. Online, korzystamy  płatnego pozycjonowania, aby twoja oferta była bardziej widoczna dla potencjalnego klienta.

Po trzecie, znamy się na obsłudze klienta i prowadzimy aktywne negocjacje już od pierwszego telefonu. Indywidualne podejście oraz wiedza pozwalają nam w ten sposób sprzedać nieruchomość za cenę ofertową lub wyższą. Dodatkowo, dla wygody klienta ustalamy jeden jedyny dzień otwarty dla chętnych, abyś nie musiał udostępniać mieszkania co kilka dni.

Po czwarte, dbamy o bezpieczeństwo całego procesu. Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, sprawdzanie zdolności kredytowej kupca, zabezpieczanie warunków samej transakcji – to wszystko leży po naszej stronie.

We Do Estate czyli lider w obrocie nieruchomościami

We Do Estate to agencja nieruchomości z Warszawy dopasowana do potrzeb klienta.

Zajmujemy się takimi rzeczami jak wynajem mieszkania, sprzedaż nieruchomości, sprzedaż działki czy sprzedaż mieszkania. Cechuje nas przy tym pełen profesjonalizm od początku do końca.

Nasza kompetentna obsługa wyjaśni ci z radością nasz proces sprzedaży i będzie z tobą w stałym kontakcie. Powierzając nam swoją nieruchomość, możesz być spokojny o wynik transakcji, a także jej przebieg.

Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś oddaj sprzedaż swojej nieruchomości w nasze ręce.