Darmowe badania wzroku w Warszawie – zadbaj o swoje oczy bez skierowania!

Darmowe badania wzroku w Warszawie – zadbaj o swoje oczy bez skierowania!

Nadchodzi wyjątkowa okazja dla mieszkańców Warszawy, zwłaszcza dzielnicy Wola. Już w niedzielę, 26 października, w Centrum Attis Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego przy ul. Górczewskiej 89, odbędą się bezpłatne badania okulistyczne. To niecodzienna szansa, by zadbać o zdrowie oczu bez konieczności posiadania skierowania. Wystarczy przyjść i skorzystać z dostępnych badań, które będą trwały od 9:00 do 17:00. Warto jednak pojawić się wcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Dlaczego warto zadbać o wzrok?

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, jednak często odkładamy wizytę u okulisty na później. Badania pokazują, że aż 45% Polaków doświadcza pogorszenia wzroku, ale większość z nas nie podejmuje natychmiastowych działań. Regularne badania mogą wcześnie wykryć schorzenia takie jak zaćma, jaskra czy zwyrodnienie plamki żółtej (AMD), które mogą rozwijać się bezobjawowo przez długi czas.

Bez kolejek i bez kosztów

Program oferowany przez Centrum Attis to doskonała okazja, by wykonać badania szybko i bez ponoszenia kosztów. To idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów odkładały wizytę u specjalisty. Dzięki tej inicjatywie można zyskać pewność co do stanu swojego wzroku i, w razie potrzeby, podjąć odpowiednie kroki w kierunku leczenia.

Dodatkowe wsparcie dla pacjentów

Aby ułatwić dostęp do informacji, działa również specjalna infolinia dla pacjentów. Można z niej skorzystać w poniedziałki między 16:00 a 21:00 oraz w piątki od 8:00 do 13:00, dzwoniąc pod numer 602 63 44 00. To doskonała okazja, by rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać szczegółowe informacje na temat badań.

Zadbaj o swój wzrok już teraz, zanim świat stanie się mniej wyraźny. Wykorzystaj tę wyjątkową okazję, aby zapewnić sobie zdrowie oczu na długie lata.

Źródło: facebook.com/MiejskaWola