Dramatyczne wydarzenie w sercu Warszawy: 25-letni mieszkaniec zginął po upadku z okna

Dramatyczne wydarzenie w sercu Warszawy: 25-letni mieszkaniec zginął po upadku z okna

W zeszły czwartek stolica Polski była świadkiem tragicznego incydentu. Pewien 25-letni mężczyzna niespodziewanie wypadł przez okno swojego mieszkania w centrum Warszawy, a potem upadł na ławkę znajdującą się w pobliżu budynku. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, mimo poważnego upadku, mężczyzna był przytomny i wykazywał agresję wobec nich.

Jak donosi Telewizja Polska, nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce na warszawskim Śródmieściu. Mimo intensywnych starań służb medycznych, kilka godzin po incydencie, młody człowiek niestety stracił życie.

Podczas interwencji 25-letni mężczyzna zachowywał się irracjonalnie i agresywnie względem funkcjonariuszy, co zmusiło ich do użycia siły – informuje TVP Info. Policjanci zakładając mu kajdanki odnotowali gwałtowną utratę przytomności przez mężczyznę. Widząc to natychmiast rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, a na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe.

Choć udało się przywrócić mężczyźnie podstawowe funkcje życiowe i przewieźć go do najbliższego szpitala, diagnoza okazała się tragiczna. Jak informuje stołeczna policja na swojej platformie X, badania wykazały, że mężczyzna doznał złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz stłuczenia jednego z płuc. Badanie toksykologiczne wykazało także obecność substancji psychoaktywnych w jego organizmie.