Legia Warszawa w poszukiwaniu nowego zawodnika, Migouel Alfarela w gronie potencjalnych kandydatów

Legia Warszawa w poszukiwaniu nowego zawodnika, Migouel Alfarela w gronie potencjalnych kandydatów

Legia Warszawa, znana drużyna piłkarska, nie zakończyła jeszcze swoich działań na rynku transferowym. Pomimo tego, że trener Gonçalo Feio do swojej drużyny zaprosił już zawodników takich jak Jean-Pierre Nsame, Luquinhas, Kacper Chodyna czy Claude Gonçalves, Jacek Zieliński, dyrektor sportowy klubu, nie planuje na tym poprzestać. Wejście na boisko nowego skrzydłowego to coś, czego można się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Zważywszy na liczbę nadchodzących meczów, które czekają na trzecią drużynę ostatniego sezonu Ekstraklasy, zakup nowych zawodników do gry na różnych pozycjach wydaje się być prawdopodobny. Może to także oznaczać możliwość nabytku nowego napastnika przez 'Wojskowych’. Tym bardziej że francuskie media sugerują, iż Legia Warszawa jest nadal zainteresowana zakontraktowaniem Migouela Alfareli.

Ostatnia oferta Legii dla Alfareli wynosiła łącznie 800 tysięcy euro. Z tej kwoty, 500 tysięcy euro to był koszt bazowy, a kolejne 300 tysięcy euro planowano przekazać do Francji jako bonusy.

Francuski klub początkowo nie mógł zgodzić się na te warunki, ale obecnie ich stanowisko uległo zmianie. Mimo wcześniejszego stwierdzenia, że nie będą rozważać odejścia 26-letniego zawodnika, obecnie są skłonni zaakceptować transfer, o ile wpłynie na to satysfakcjonująca oferta. Najnowsze doniesienia podają, że cena wymagana przez Bastię za Alfareli wynosi 1,3 miliona euro. Na chwilę obecną nie jest jeszcze jasne, jakie stanowisko w tej sprawie zajmie Legia Warszawa.