Nowa odsłona warszawskiego placu zabaw z unikalną nawierzchnią

Nowa odsłona warszawskiego placu zabaw z unikalną nawierzchnią

Od niespełna miesiąca przy ul. Loteryjki w Warszawie znajduje się plac zabaw, który wprawia w zachwyt nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Bielański plac zabaw został niedawno wyremontowany, a później otwarty zaraz przed tegoroczną majówką. Charakteryzuje go różowa nawierzchnia, która całemu obiektowi dodaje niepowtarzalnego uroku.

Plac zabaw z różową nawierzchnią mieści się przy ul. Loteryjki na Bielanach w Warszawie, gdzie każdego dnia odwiedzają go tłumy dzieci. Poza nietypową nawierzchnią na placu zabaw znajduje się mnóstwo atrakcji, takich jak małpi gaj, bujaki, huśtawki, piaskownica i wiele innych. Plac umieszczony jest pośród zielonych drzew, które wraz z barwną infrastrukturą obiektu tworzą relaksującą i radosną atmosferę.

Rozrywkowy i bezpieczny obiekt dla najmłodszych

Różowa nawierzchnia placu została wykonana z drewnianych zrębków, które – jak zapewnia burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk – są zupełnie bezpieczne dla dzieci. Uspokaja też, że rodzice nie muszą obawiać się zagrożeń, takich jak drzazgi. Ponadto, jeśli nawierzchnia zda swój egzamin, bardzo możliwe, że pojawi się także w innych lokalizacjach.

Wszystko zależy od żywotności nawierzchni. Warto zaznaczyć, że wcześniejsza nawierzchnia placu również była wykonana ze zrębków drewnianych – z tą różnicą, że ta jest różowa. Jeżeli więc nowa nawierzchnia nie będzie się zbyt szybko zużywać, prawdopodobnie pojawi się również na innych placach zabaw w Warszawie.

O nowym placu zabaw z fantastycznymi atrakcjami pisze też portal https://opocznoinfo.pl.