Nowa willa w Konstancinie Jeziorna, która zachwyci przyszłych mieszkańców.

Nowa willa w Konstancinie Jeziorna, która zachwyci przyszłych mieszkańców.

Wielokrotnie otrzymujemy od naszych czytelników pytania o to, czy możemy im polecić apartamenty wysokiej jakości, które jednocześnie położone byłyby niedaleko od aglomeracji miejskiej, ale także gwarantowałyby bliskość natury oraz spokój po powrocie z pracy bądź też z uczelni. Naszym zdaniem w wymagania wielu konsumentów wręcz idealnie wpisze się oferta Willi Tercja, która to zlokalizowana jest w niezwykle malowniczej lokalizacji jaką bez wątpienia jest Konstancin-Jeziorna, położony zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy.

Jak informują właściciele, w chwili obecnej w ramach obiektu dla osób zainteresowanych dostępne są apartamenty 4-5 pokojowe o powierzchni użytkowej dochodzącej do 180 metrów kwadratowych, jak też niezwykle przestrzenne lokale 7-pokojowe, których powierzchnia przekraczać może 350 metrów kwadratowych.

Dla osób, które zdecydują się zamieszkać w Willi Tercja właściciele przygotowali także dodatkowe udogodnienia, spośród których bez wątpienia wymienić należy podziemne i naziemne miejsca postojowe, dzięki czemu nie będzie w żadnym wypadku problemów z zaparkowaniem auta oraz jego zabezpieczeniem przed złodziejami, jak ma to niekiedy miejsce w przypadku innych, znajdujących się w Konstancinie-Jeziornej apartamentów, których właściciele nie przewidzieli miejsca na postój samochodów, zmuszając ich posiadaczy do ich pozostawiania w znacznej odległości od miejsca zamieszkania.

Wille Tercja, willa w Konstancinie Jeziorna, to również idealne miejsce do rekreacji – może się ono pochwalić ogromną połacią ogrodzonej przestrzeni zielonej dostępnej dla wszystkich mieszkańców, jak też lokalizacją w pobliżu rozlicznych lasów obfitujących w ścieżki edukacyjne i rowerowe, co sprawi, że pomysłów na weekendowe wypady na łono natury z pewnością nie zabraknie!

Oczywiście nie można zapomnieć o codziennych obowiązkach, jednakże nie będą one nam spędzały snu z powiek, bowiem do pracy bądź na uczelnię znajdujące się w Warszawie dotrzemy w bardzo wygodny sposób własnym środkiem transportu lub też doskonale zorganizowaną i często kursującą komunikacją publiczną.

Warto także nadmienić, że wszystkie apartamenty stanowiące część Willi Tercja przygotowane zostały zgodnie z najnowocześniejszymi standardami jeżeli chodzi o wystrój wnętrz, a więc od razu po podpisaniu umowy ich nabycia będziemy mogli się do nich wprowadzić i korzystać z wszystkich udogodnień przewidzianych przez dewelopera. Uważamy, że znaczna część osób zainteresowanych będzie zachwycona zastosowaną aranżacją…jeżeli jednak się tak nie stanie, nic nie stoi na przeszkodzie, by w ramach omawianej przestrzeni mieszkalnej przeprowadzić estetyczną personalizację, w pełni przystosowując apartament do swoich potrzeb oraz preferencji.

Jak więc doskonale widać, Wille Tercja mogą pochwalić się wieloma cechami wyróżniającymi obiekt na tle konkurencji – bezpośrednio przekłada się to na duże zainteresowanie i liczne rezerwacje udostępnianymi przez dewelopera lokalami mieszkalnymi. Warto więc się pospieszyć jeżeli i my pragniemy stać się ich posiadaczami!