Poszukiwania kandydatek do tytułów Warszawianka Roku 2024 i Warszawianka Młodego Pokolenia już się rozpoczęły

Poszukiwania kandydatek do tytułów Warszawianka Roku 2024 i Warszawianka Młodego Pokolenia już się rozpoczęły

Rozpoczęło się proces zgłaszania kandydatek do zaszczytnego tytułu Warszawianki Roku 2024. Oczekuje się, że laureatką będzie kobieta, która swoimi działaniami społecznymi lub zawodowymi znacząco wpłynęła na rozwój i promocję stolicy Polski – Warszawy. W tegorocznej edycji planowana jest również dodatkowa nagroda – Warszawianka Młodego Pokolenia, jak podało miasto w oficjalnym komunikacie.

W bieżącym roku, po raz pierwszy w historii, zostanie wręczone specjalne wyróżnienie – Warszawianka Młodego Pokolenia. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców Warszawy do wyróżnienia młodych kobiet, które nie boją się podejmować wyzwań, aktywnie angażują się w społeczność lokalną i odznaczają się kreatywnością.

Sposobem zgłoszenia jest wysłanie wypełnionego i wydrukowanego formularza pocztą tradycyjną na adres siedziby Urzędu m.st. Warszawy, Biuro Marketingu Miasta, ul. Senatorska 36, 00-095 Warszawa, z dopiskiem „Warszawianka Roku”.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 lipca 2024 roku. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadzie tego samego roku.