Przerażające wydarzenie w Warszawie: 20-letnia kobieta znaleziona nago i nieprzytomna

Przerażające wydarzenie w Warszawie: 20-letnia kobieta znaleziona nago i nieprzytomna

Niezwykle drastyczne zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 25 lutego, w centralnej części stolicy Polski, warszawskim Śródmieściu. W obskurnej bramie jednego z tamtejszych budynków, odkryto ciało młodej kobiety. Znaleziono ją bez śladów ubrania, nieprzytomną i na pozór pozbawioną jakichkolwiek oznak życia. Osoba podejrzana o dokonanie tego ataku została już aresztowana przez policję, która następnie przeprowadziła szczegółowe przeszukanie jego mieszkania.

Młoda ofiara okrutnego ataku została odkryta w porannej ciszy niedzielnego dnia, 25 lutego. Jej ciało leżało w ciemnej bramie budynku usytuowanego przy ulicy Żurawiej, w sercu Warszawy. Jak nieoficjalnie dowiedział się TVN24, dziewczyna miała zaledwie 20 lat, była kompletnie naga i nie wykazywała żadnych objawów życia.

Po udanej reanimacji, dziewczyna została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Jej stan zdrowia był na tyle poważny, że określano go jako krytyczny. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że na jej ciele były widoczne ślady duszenia. Ze względu na te okoliczności, najbardziej prawdopodobnym jest, że młoda kobieta padła ofiarą gwałtu.