Tragiczne zdarzenie na Alei Prymasa Tysiąclecia w stolicy Polski – kolizja BMW z karetką

Tragiczne zdarzenie na Alei Prymasa Tysiąclecia w stolicy Polski – kolizja BMW z karetką

25 lutego, w późnych godzinach niedzielnego wieczoru w Warszawie doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Przy Alei Prymasa Tysiąclecia samochód marki BMW uderzył w tył pojazdu ratowniczego, co spowodowało przewrócenie się karetki pogotowia na boczny płaszczyznę. Świadkowie natychmiast powiadomili odpowiednie służby, a funkcjonariusze policji szybko pojawili się na miejscu tragicznego incydentu, aby zabezpieczyć teren oraz rozpocząć dochodzenie mające na celu ustalenie szczegółów.

Prawdopodobnie wynikało z sytuacji, że miejsce niefortunnego zdarzenia to obszar pomiędzy ulicami Wolską a Górczewską – dokładnie tam, gdzie droga schodzi z wiaduktu. Z nieznanych jeszcze przyczyn doszło do kolizji między osobowym autem BMW a pojazdem medycznym. Po otrzymaniu zgłoszenia, zarówno służby policyjne jak i ekipa medyczna niezwłocznie ruszyła na miejsce wypadku.

W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, auto marki BMW zostało znacznie zniszczone, a karetka pogotowia znalazła się na boku. Proces klarowania wszystkich szczegółów związanych z tą sytuacją jest obecnie prowadzony przez policję. Jednocześnie, ratownicy medyczni dali z siebie wszystko, aby niezwłocznie pomóc poszkodowanym.

W konsekwencji tego tragicznego wypadku, ruch drogowy na Alei Prymasa Tysiąclecia został zablokowany, co niestety przyczyniło się do licznych problemów dla innych kierowców. Na chwilę obecną, przyczyna tego wypadku nie jest jeszcze znana.