Rowery cargo, co to jest?

Rowery cargo, co to jest?

Czy są wśród naszych czytelników miłośnicy jazdy rowerem? Z pewnością tak i to właśnie te osoby będą szczególnie zadowolone z nowej inicjatywy, zauważalnej w wielu miejscach na mapie Warszawy. Mowa o rowerach cargo, czyli rowerach zdolnych przewieźć ciężar do 100 kg. Najnowszym punktem z darmową wypożyczalnią rowerów cargo jest Galeria Północna w Warszawie.

Ciężarówki rowerowe w Warszawie

Rower cargo to klasyczny rower, który został wzbogacony o pojemny wózek umieszczony z przodu pojazdu. To takie połączenie dużego wózka na zakupy z wygodnym rowerem. Ostatnio Galeria Północna dołączyła do grona miejsc, które udostępniają Klientom rowery cargo do przewożenia zakupów wielkogabarytowych. To ukłon w stronę osób, które robią zakupy, korzystając z komunikacji miejskiej lub podróżujących własnymi rowerami. Swój pojazd możesz bezpiecznie zostawić przy jednym z wielu stanowisk rowerowych i bezpiecznie dowieźć swoje zakupy za pomocą roweru cargo.

Ekologiczna Warszawa — samochód zostaw w garażu

Warszawa zachęca do ekologicznego stylu życia nie od dziś. Tworzenie nowych ścieżek rowerowych, rowery miejskie i kampanie zachęcające mieszkańców miasta do pozostawienia czterech kółek w garażu są obecne od lat. W obliczu postępujących zmian klimatycznych przewartościowanie swojego stylu życia i generalne zmiany w funkcjonowaniu całych społeczeństw to obecnie konieczność.

Rowery cargo to ekologiczna i całkiem wygodna inicjatywa. W wózku umieszczonym z przodu roweru możesz przewieźć mnóstwo zakupów, a do tego znajdziesz tam specjalne miejsce na fotelik dla dziecka. Starsze dzieci również będą miały ogromną frajdę z takiej formy transportu. Warto zauważyć, że jest to inicjatywa z korzyścią dla środowiska, ale również dla osób, które nie posiadają własnego auta. Dzięki rowerom cargo mogą zrobić większe zakupy bez martwienia się transportem.

Bezpłatny wynajem roweru cargo można sobie zarezerwować przed wizytą w Galerii Północnej.