Stłuczka czterech samochodów w Alejach Jerozolimskich

Stłuczka czterech samochodów w Alejach Jerozolimskich

W piątek w pobliżu Dworca Zachodniego w Alejach Jerozolimskich w Warszawie doszło do kolizji, podczas której zderzyły się cztery samochody. Jak na tę chwilę przeprowadzana jest jeszcze akcja ratunkowa i póki co wiadomo, że jedna osoba jest już badana przez medyków pogotowia ratunkowego. Na miejscu jest również policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Do kolizji czterech samochodów doszło 15 kwietnia około godziny 12:00 niedaleko Dworca Zachodniego w Alejach Jerozolimskich. Jak podaje mł. asp. Marta Gierlicka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, w wyniku stłuczki uszkodzeniom uległy cztery pojazdy osobowe marki Audi, Mercedes, Skoda i Volkswagen.

Najnowsze informacje policyjne, aktualności, formy rozrywki, opisy zabytków i atrakcji znajdziesz też na naszbrzesc.pl, gdzie na bieżąco aktualizujemy dostępne materiały.

Utrudnienia w ruchu drogowym – zamknięto jeden pas ruchu

Z racji tego, że na miejscu wypadku w dalszym ciągu przeprowadzana jest akcja ratunkowa i trwa wyjaśnianie przyczyn kolizji, jeszcze nie wiadomo, ile osób będzie wymagać opieki szpitalnej. Jak na razie medycy badają jedną z ofiar wypadku w karetce pogotowia. Nie wiadomo też, czy wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Z powodu stłuczki ograniczono także ruch drogowy. Zamknięty został pas ruchu biegnący w kierunku centrum.

A jeżeli interesują Cię również inne wiadomości policyjne, możesz sprawdzić news o złodzieju kosmetyków, który wdał się w bójkę z ochroniarzem.