Rembertów-Warszawa: Senior zasłabł podczas meczu piłki nożnej. Nie udało się go uratować

Rembertów-Warszawa: Senior zasłabł podczas meczu piłki nożnej. Nie udało się go uratować

W ubiegły wtorek na boisku do piłki nożnej na Rembertowie doszło do śmiertelnej tragedii. W trakcie amatorskiego meczu rozgrywanego na boisku zasłabł 65-letni mężczyzna. Na miejscu pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak pomimo natychmiastowych prób reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło 19 kwietnia na boisku piłkarskim przy ul. Paderewskiego w dzielnicy Rembertów w Warszawie. W pewnym momencie podczas meczu piłki nożnej jeden z zawodników – 65-letni mieszkaniec Warszawy – zasłabł na płycie boiska i stracił przytomność. Koledzy z drużyny zareagowali błyskawicznie, podejmując próby reanimacji mężczyzny. Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego.

A tutaj dowiesz się szczegółów o wypadku drogowym z udziałem czterech pojazdów.

Na boisku lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Jak relacjonuje st. kpt. Michał Konopka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, zgłoszenie o tragedii dyżurny odebrał około godziny 20:30. Do zdarzenia oddelegowano jednostki strażackie, funkcjonariuszy policji, a także helikopter LPR, który po chwili wylądował na płycie boiska.

Zdaniem lekarzy u 65-latka wystąpił zanik krążenia. Akcja reanimacyjna trwała około godziny. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Przeczytaj o podobnych zdarzeniach, odwiedzając https://swarzedzinfo.pl.