W Alejach Jerozolimskich w Warszawie dochodzi do konfliktu drogowego z udziałem ojca Viki Gabor

W Alejach Jerozolimskich w Warszawie dochodzi do konfliktu drogowego z udziałem ojca Viki Gabor

W stolicy Polski, na ulicy Aleje Jerozolimskie, miało miejsce zdarzenie, które przerodziło się w groźny incydent między dwoma użytkownikami drogi. Młodszy z kierowców zaatakował starszego, który jak się później okazało jest rodzicem młodej gwiazdy muzyki pop, Viki Gabor.

Potwierdza to policja. „Na jednej z głównych arterii Warszawy – Alejach Jerozolimskich – doszło do agresywnego incydentu pomiędzy dwoma kierującymi. Na miejsce przybyły służby ratownicze, które przetransportowały 53-letniego poszkodowanego, do placówki szpitalnej. 34-letni sprawca awantury natomiast, został zatrzymany pod zarzutem popełnienia czynu zabronionego wynikającego z art. 157 kk, polegającego na spowodowaniu średnich i lekkich obrażeń ciała” – przekazał starszy posterunkowy Rafał Wieczorek z Komendy Stołecznej Policji na warszawskiej Ochocie.

Zgodnie z informacją podaną przez policjanta, trwają obecnie formalności związane z zatrzymanym.

Portal TVN Warszawa donosi, że w wyniku tego zdarzenia ucierpiała także sama piosenkarka Viki Gabor. Artystka po konflikcie została pokryta gazem pieprzowym, a uszkodzenia na twarzy i oczach zmusiły ją do poddania się leczeniu.