Wypadek motocyklowy na Bielanach

Wypadek motocyklowy na Bielanach

Dzisiaj doszło do wypadku motocyklowego na warszawskich Bielanach, z powodu którego poszkodowany motocyklista wylądował w szpitalu. W wyniku niefortunnej sytuacji mężczyzna na motorze zderzył się z samochodem. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężkie obrażenia poniósł motocyklista.

Do zdarzenia doszło 8 września na ulicy Kochanowskiego 45, na Bielanach w Warszawie. Około 08:00 rano dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na ulicy Kochanowskiego doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Na miejsce przybyli policjanci z Komendy Stołecznej Policji i służby medyczne. Natomiast poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala.

Motocykl zderzył się z samochodem marki volkswagen, co spowodowało, że jednoślad został niemal całkowicie zniszczony. Funkcjonariusze policji przebadali kierowcę volkswagena alkomatem, który nie wykazał żadnego alkoholu we krwi. Nie jest to już pierwszy wypadek na ulicy Kochanowskiego. Policjanci informują, że pomimo niewielkiej wielkości samej ulicy, kierowcy mają tutaj pewne utrudnienia na prawym pasie ruchu.

Rozbity motocykl przez dłuższą chwilę leżał na jezdni, czekając, aż biegli zakończą oględziny miejsca wypadku. Z kolei samochód został przesunięty na pobocze. Przód pojazdu również był mocno rozbity, szczególnie lewa strona. Na miejsce przybyli też strażacy, którzy podjęli się wahadłowego kierowania ruchem. Powodem był zablokowany jeden pas jezdni, który prowadzi w stronę Galla Anonima.