Zderzenie na drodze S2 powoduje dziewięciokilometrowy korek, nie ma rannych

Zderzenie na drodze S2 powoduje dziewięciokilometrowy korek, nie ma rannych

Na drodze ekspresowej S2 doszło do kolizji między dwoma pojazdami osobowymi. Miejsce zdarzenia znajduje się na wysokości popularnego miejsca wypoczynku, Schroniska na Paluchu. Co istotne, pomimo zderzenia, żadna osoba nie doznała obrażeń. Konsekwencje tego incydentu są jednak odczuwalne dla kierowców – powstał korki o długości niemal dziewięć kilometrów, które dotknęły nawet tunel Południowej Obwodnicy Warszawy, prowadzący pod dzielnicą Ursynów.

Informacje dotyczące tego zdarzenia zostały przekazane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). W komunikacie potwierdzono, że do kolizji doszło w pobliżu Schroniska na Paluchu w stolicy Polski i że spowodowała ona znaczące utrudnienia w ruchu drogowym. Zaobserwowany korek miał długość bliską dziewięciu kilometrów.

GDDKiA udostępniła także szczegółowe informacje na temat lokalizacji i skutków incydentu. „Zaistniałe utrudnienia na drodze S2 można zaobserwować na odcinku między węzłem Warszawa Lotnisko a węzłem Al. Krakowska, na wysokości stolicy kraju. W wyniku kolizji dwóch samochodów osobowych blokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Poznania. Na szczęście, mimo powagi sytuacji, nikt nie odniósł obrażeń” – przekazała GDDKiA.