Społeczne Spotkanie Świąteczne na Woli: lokalny jarmark bożonarodzeniowy obok "Foki"

Społeczne Spotkanie Świąteczne na Woli: lokalny jarmark bożonarodzeniowy obok "Foki"

Dzień dzisiejszy zaowocował wspaniałym wydarzeniem, które miało miejsce przy ulicy Esperanto 5, tuż obok popularnej pływalni „Foka”. Odbywało się tam „Wielkie Świąteczne Spotkanie na Woli”, które ewoluowało w rodzaj lokalnego jarmarku świątecznego. Planowane na weekend przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, dostarczyło niepowtarzalnej okazji dla mieszkańców stolicy, do zaznajomienia się z atmosferą świąt w unikalnym otoczeniu.

„Wielkie Świąteczne Spotkanie na Woli” stanowiło kulminacyjny punkt dnia, podczas którego rozdano kilkaset choinek. Na terenie wydarzenia powstało wiele ogrzewanych namiotów, pełnych atrakcji dla każdego uczestnika. Punkt programu obejmował szerokie spektrum zajęć i atrakcji – od wspólnego kolędowania, przez warsztaty tworzenia domowych ozdób bożonarodzeniowych, po naukę tańca dla najmłodszych.

W ramach wydarzenia zorganizowane zostały również różnorakie konkurencje sportowe dla różnych grup wiekowych. Wszystko to dopełnione było kiermaszem świątecznym i strefą gastronomiczną, które zachęcały do dokonywania świątecznych zakupów oraz delektowania się lokalnymi specjałami.