Zmagania w Legii Warszawa: przygotowania do spotkania ze Zrinjskim

Zmagania w Legii Warszawa: przygotowania do spotkania ze Zrinjskim

Mistrzowie piłki nożnej z drużyny Legii Warszawa zanurzyli się w intensywne treningi przed nadchodzącym meczem przeciwko ekipie Zrinjskiego. Wiodące postaci zarządzające klubem, w tym Dariusz Mioduski, prezes o nietypowym stylu ubioru, obserwowali trening. W tym samym czasie, główny trener Kosta Runjaić, musiał podjąć decyzję dotyczącą składu drużyny na ten ważny mecz. Głównie chodziło o to, kto miałby zastąpić Tomasa Pekharta, który nie zdołał dołączyć do drużyny w Mostarze z powodu konieczności poddania się zabiegowi stomatologicznemu.

Legioniści przeprowadzili swoje treningi na stadionie w Mostarze w środowy wieczór. Pierwotnie planowano, że media będą mogły obserwować tylko pierwsze 15 minut zajęć. Jednakże Kosta Runjaić postanowił wykazać się otwartością i umożliwił dziennikarzom śledzenie całego procesu treningowego, co było jak gdyby deklaracją, że nie ma nic do ukrycia.

Klimat na treningu był dość optymistyczny, piłkarze nie wydawali się przerażeni pomimo faktu, że ich drużyna właśnie doznała czterech porażek pod rząd. Na starcie zajęć trener Runjaić zgromadził wszystkich graczy w kółku, a oni z entuzjazmem odśpiewali „Sto lat” dla Alexa Trukana, analityka drużyny, który obchodził tego dnia 29 urodziny.